Gjuhë

Lockheed L049A Constellation FSX

HOT
Size 27.09 MB
Downloads 24 353
Created 21-12-2006 01:00:00
Changed 01-07-2014 06:44:45
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: John Howard White, Tom Gibson, Kent Morris, Milton S
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Lockheed L049A plejadë. Avion për FSX me auto instaluar.
Versione 3 përfshira.
shëndoshë ultra-realiste dhe cilësi të shkëlqyera.
textures cilësi të lartë.
Lockheed L049A Constellation FSX Shkarko
Gjuhë