Gjuhë

Lockheed C-130 Hercules Simshed FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 16 MB
 • Shkarkime 18 192
 • krijuar 06-06 2006-
 • ndryshuar 12-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Chris Coarse, Ryan Alan, Middleton Garry, Dickenso
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Lockheed C-130 Hercules "Simshed." Ndoshta më e suksesshme e transportit të aviacionit ushtarak të post-luftës, Lockheed C-130 Hercules është rezultat i një specifikim të lëshuar nga Forca USAir në 1951. E para nga dy prototipa quajtur KV-130, mundësuar nga katër Allison T56 turbinë helikë-A-1, 3,250 hp, bëri fluturimin e saj të parë në 23 gusht 1954.Hapje e krahëve: 40.41 m
Length: 29.79 m
Zona Wing: m² 162.12
Pesha bosh: kg 34'686
payload maksimale: kg 22'597
Max. : 79'380 kg
Shpejtësia ekonomike: 556 km / h
Varg: 3,600 km me 18'144 kg payload
Crew: Trupat 4 + 92 ose paratrupave 64

Dy repaints bukur dhe një panel të bukur të përfshira. Tinguj janë të përsosur. Për të hapur derën: Shift + E. Për të filluar motor: CTRL + E
 • Autori: Chris Coarse, Ryan Alan, Middleton Garry, Dickenso
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 16 MB
 • Shkarkime 18 192
 • krijuar 06-06 2006-
 • ndryshuar 12-09 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Chris Coarse, Ryan Alan, Middleton Garry, Dickenso
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium