Gjuhë

Lockheed P-3C Orion Ekipi FS KBT FS2004

INFORMACION

Për FSX versioni i pajtueshëm Kliko këtu
Rikoooo është krenar për të paraqitur legjendar avion ushtarak P-3C Orion modeluar nga Team FS KBT.

Lockheed P-3 Orion është një detar avion patrullë, helikë katër motorë zbatohet në të gjithë botën. P-3 Orion është një derivat ushtarak i avionëve civilë propozuar Lockheed L-188 Electra ishte braktisur. (Burimi: wikipedia)

Superb add-on me kabinë të bukur virtuale, tingujt me porosi, modelet e cilësisë së lartë dhe shumë textures si marinës dhe Forcat Ajrore Kanadeze, modeli realiste fluturimit. Tre versionet janë në dispozicion, duke përfshirë edhe ata pa kabinë virtuale për konfigurimin e vogla. Përveç kësaj, ky avion do të sjellë disa surpriza, të tilla si bombat në rënie, dhe karakteristika të tjera të veçanta, ajo ka çdo gjë dhe është e lirë.

INFORMACION