Gjuhë

Lockheed SIMSHED C-130 Hercules RDAF FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (12 vota)
 • Masat 26.6 MB
 • Shkarkime 13 687
 • krijuar 21-09 2009-
 • ndryshuar 01-07 2014-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: SIMSHED, Claus Vendelboe Holmberg
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Avioni Lockheed C-130 Hercules transportit ushtarak projektuar nga Shtetet e Bashkuara në fund të 1950s. Ai u takua me një sukses të jashtëzakonshëm me mbi 2200 njësive të ndërtuara për pesëdhjetë vende të përdoruesit, dhe është përdorur gjerësisht në 2007. (Burimi Wikipedia)

Një add-on të shkëlqyer me gjithçka që ju duhet për të fluturuar në Flight Simulator, disa shikime modes dhe kabinë virtuale, e gjithë kabina është modeluar në 3D.

avion funksionale dhe realist me mundësi të bjerë par ushtarake.
Royal Air Force Danish Texture

Shtypni unë të bjerë paratrupave.
Mos harroni të lexuar dokumentacionin

operacioni i kontrollit

Loading devijim - kontrolli Tailhook
Dyert e hyrjes - SHIFT E
Wipers - Concorde Hundë të rritur dhe më të ulët (unë sugjeroj që ju përdorni W dhe Shift W)

views kabinë; Num pad - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9

Cabin + krahut views; Ctrl + Num-pad - 1, 2, 3, 7, 8, 9

Pilotët Shiko me drita të dukshme ulje nga brenda kabinë; Ctrl + Num-pad - 8 (Look Forward Up)
 • Autori: SIMSHED, Claus Vendelboe Holmberg
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (12 vota)
 • Masat 26.6 MB
 • Shkarkime 13 687
 • krijuar 21-09 2009-
 • ndryshuar 01-07 2014-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: SIMSHED, Claus Vendelboe Holmberg
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium