Gjuhë

Tupolev Tu-124 FSX SP2 & P3D

Size 25.8 MB
Downloads 9 205
Created 18-10-2012 00:19:31
Changed 18-10-2012 19:24:18
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: SCS & Samdim Design Group i jashtëm http://samdimdesign.free.fr
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për tu testuar # Port-Over pa pajtueshmëri P3Dv4 #2D Paneli Vetëm
Në traditën e avionit rus, këtu është Tupolev TU-124, një model i bukur me tingujt doganore. Nuk ka VC (kabinë virtuale), por kjo nuk është ajo që ka më shumë rëndësi, në fakt, se kjo shtesë është kryesisht i pranishëm për panelin e 2D i cili është shumë i plotë, ju duhet të mësojnë manualin e panelit për të zotëruar këtë avion, dhe kjo është një trajtojnë! Përfshin tre textures: Aeroflot 60s, Aeroflot 70s dhe CSA (Ceskoslovenske Avialinie)

Tupolev Tu-124 (kodi i NATO-s: Cookpot) ishte një sovjetik avioni të shkurtër-ngarkesë aftë të mbante pasagjerë 56. Nisur në 1962, ajo u ndërtua në kopje 165.

Ndërtuar nga Tupolev i kompanisë, ajo është projektuar për të përmbushur kërkesat e Aeroflot për një aeroplani rajonal për të zëvendësuar Ilyushin Il-14. Zhvilluar nga medium-ngarkesë Tupolev Tu-104, kjo duket si një version më të vogël të saj, e vështirë për të dalluar në një distancë, si reaktorë fundit u integruar në krahë. Por kjo nuk ishte teknikisht një kopje të plotë. Tu-124 kishte një numër të përmirësimeve si një Spoiler parashutë për uljeve të emergjencës ose në sipërfaqe të rrëshqitshme, goma të ulët presion për ulje në sipërfaqe të përafërt. Ai ishte gjithashtu karburantit efikase, duke i parë të shkurtër-ngarkesë turbofan motorët e pajisur.

Detajet e panelit 2D me foto

panel 2D

panel 2D

panel 2D

panel 2D
Tupolev Tu-124 FSX SP2 & P3D Shkarko
Gjuhë