Gjuhë

PT Tupolev Tu-154B-2 v1.1 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 145 MB
 • Shkarkime 94 212
 • krijuar 18-03 2013-
 • ndryshuar 08-01 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Project Tupolev i jashtëm
 • http://protu-154.org
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Një version tjetër është në dispozicion për FS2004 Kliko këtu

Një fjalë: "Uau !"ju nuk do të shihni një shtesë ku simulimi është kaq i lartë sa herë që është, sigurisht më i zhvilluari dhe më kompleksi i të gjitha shtesave freeware për FSX dhe P3D. Një kryevepër që meriton vëmendje. Mësimi është padyshim i domosdoshëm sepse nuk do të improvizoni pilotin e kësaj makine pa një manual ... Megjithatë, çfarë kënaqesh!

Tupolev Tu-154 (Russian: Туполев Ту-154) (kodin Careless NATO) është një trijet sovjetik avioni projektuar në mes të 1960s. Prodhimi në masë i avionit ka përfunduar në shkurt 2013

Videoja TU-154 B2 FSX
Motori i videos ngrihet lart


thumb 14Anonyme-20111105 224036- thumb 1rad6p thumb 2pqrxox
thumb 2wcmc1f thumb 65x2ew 291yiy8 thumb
njolloj fsx2011120311023852 thumb w0gjdi

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 145 MB
 • Shkarkime 94 212
 • krijuar 18-03 2013-
 • ndryshuar 08-01 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Project Tupolev i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium