Gjuhë

Tupolev TU-144D Aeroflot FSX & FSX-avulli

HOT
Size 80.2 MB
Downloads 12 267
Created 11-09-2015 04:06:00
Changed 11-09-2015 05:06:11
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 8
Autori: Thomas Ruth, Claudio Mussner, Nikita Konstantinov, Mikhail Mitin Igor Borozdin, Frion
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Steam # Port-Over pa komplet P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Legjendar Tupolev TU-144D (vëllai i vogël i Concorde) për FSX dhe FSX avulli. Një add-on Russian shumë komplekse bërë për FS2004. Kjo paketë përfshin shumë zyrtarë të reja për ta bërë atë të pajtueshme dhe të qëndrueshme me FSX.

Kjo cilësi të lartë shtesë është për ata që ndihen të gatshëm të shpenzojnë orë të mësimit, simulimi është i plotë, të veprojë avionin është një sfidë e vërtetë në qoftë se keni sukses ju lutem jepni ndihmën tuaj në tonëforum.

Natyrisht, para se çdo përpjekje për të fluturuar ju duhet të paktën të marrë një vështrim në manualin e në rusisht dhe pjesërisht të përkthyera në anglisht me Google Translate, ishte e vështirë për Rikoooo për të gjetur një tjetër dokumentacion sesa gjuhën ruse.

Ju do të takohet me shumë vështirësi me këtë aeroplan, ju lutem mos kërkojnë mbështetje nga Rikoooo, ne nuk jemi autorët. Paç fat.


(E koduar NATO: Load) Tupolev Tu-144 është një mandat katër-motor avioni supersonik zhvilluar në BRSS nga zyra Tupolev projektimit. Me Anglo-Francez Concorde të, ata janë i vetmi avion supersonik komercial të ketë prodhimin e arritur. Të destinuara për përdorim në linjat e Aeroflot, ajo mund të kryejë me një shpejtësi që tejkalon Mach 2 dhe një lartësi prej 20,000 m (65,500 ft), nga 98 të 120 pasagjerë mbi një distancë prej 3 080-6 200 km në varësi të versionit. (Wikipedia)

2chmc802dqsmqo2rhmip14smdcz258mg5wfsx 2015-09-11 03-24-40-18slqvjd
Tupolev TU-144D Aeroflot FSX & FSX-avulli Shkarko
Gjuhë