Gjuhë

SCS Tupolev Tu-134A-3 FSX & FSX-Steam

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
 • Versioni i shtesës2.0 + mods & fixes
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 77.1 MB
 • Shkarkime 19 149
 • krijuar 12-09-2015
 • ndryshuar 12-09-2015
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: Simulimi i Classics Sovjetik (SCS) FSX përditësuar nga Connoisseur & Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është ndoshta një nga më të mira freeware shtesat në internet, Tupolev TU-134A-3 me motorë turbofan Soloviev D-30. Kabina dhe kabinë janë modeluar plotësisht në 3D me textures HD, përfshirë edhe tingujt e vërtetë, animacione, efekte etj asgjë nuk është e humbur, kjo shtesë është një mrekulli.

Fillimisht aeroplani virtual u krijua për FS2004, pastaj një version zyrtar për të FSX është bërë, por nuk ishte mjaft e qëndrueshme, prandaj kjo paketë për të FSX përfshin bug fixes nga njohës të propozuar nga Forumi i Avsimrus.com dhe aplikuar në aeroplan nga Rikoooo. Skeda SCSTu-134FSXMods.pdf shprehu çdo korrigjim.
Kjo shtesë është prandaj e gatshme dhe e qëndrueshme për herë të parë në FSX dhe FSX-Pohem me këto korrigjime të reja.

Është e domosdoshme për të lexuar manualin për të kontrolluar këtë makinë, Manuali është shkruar në gjuhën ruse, megjithatë, dhe edhe pse ajo ishte e vështirë për të gjetur përkthimet, Rikoooo mori disa manuale PDF përkthyera në anglisht. Por nëse ju tashmë e dini Tupolev TU-154 v1.1 dispozicion këtu ju do të keni shumë më pak gjë për të mësuar sepse të dy aeroplanë janë pak të ngjashme.

Për kujtojnë, dokumentacioni për çdo shtesë shkarkohet nga Rikoooo është i kapshëm nga dosje të shtesës (p.sh. C: Program Files (x86) Microsoft Flight Simulator XSimObjectsAirplanes GamesMicrosoft "Emri shtesë") ose nga Start menu e Windows-it - të gjitha programet - Rikoooo dhëna.

Për të duhet të punojnë këtë shtesë nevoja për të instaluar XMLTools, installer automatike Rikoooo automatikisht do të shtoni të dhënat e kërkuara në dosjen DLL.xml


Tupolev Tu-134 (kodi NATO inatosur) është një avion sovjetik pasagjerësh jet, e ngjashme me amerikan Douglas DC-9. Ai ishte një nga avionët e përdorur nga shumica e vendeve të Paktit të Varshavës. Numri i avionëve të tillë aktualisht në shërbim është në rënie për shkak të kërkesave të kufizimit të zhurmës.

Motorë Starters


tu-134 m1tu-134 m3tu-134 m4tu 134 p1tu 134 p2tu 134 p3tu 134 p4tu 134 v1tu 134 v2tu 134 v3tu 134 v4fsx 2015 09 12 01 19 37 38
 • Autori: Simulimi i Classics Sovjetik (SCS) FSX përditësuar nga Connoisseur & Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX-SP2
 • Versioni i shtesës2.0 + mods & fixes
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 77.1 MB
 • Shkarkime 19 149
 • krijuar 12-09-2015
 • ndryshuar 12-09-2015
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 8
 • Shkarko
 • Autori: Simulimi i Classics Sovjetik (SCS) FSX përditësuar nga Connoisseur & Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------