Gjuhë

SCS Tupolev Tu-134A-3 FSX & FSX-avulli Version 2.0 + mods & fixes

HOT
Size 77.1 MB
Downloads 10 097
Created 12-09-2015 02:47:00
Changed 12-09-2015 03:23:18
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 8
Autori: Sovjetik Classics Simulation (SCS) FSX përditësim nga njohës & Rikoooo
Shkarko Për FSX SP2 & FSX-Steam # Port-Over pa komplet P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Këtu është ndoshta një nga më të mira freeware shtesat në internet, Tupolev TU-134A-3 me motorë turbofan Soloviev D-30. Kabina dhe kabinë janë modeluar plotësisht në 3D me textures HD, përfshirë edhe tingujt e vërtetë, animacione, efekte etj asgjë nuk është e humbur, kjo shtesë është një mrekulli.

Fillimisht avioni virtuale është krijuar për FS2004, pastaj një version zyrtar për FSX është bërë, por nuk ishte e mjaftueshme të qëndrueshme, e cila është arsyeja pse kjo paketë për FSX përfshin fixes bug nga njohës të propozuara nga Forumi i Avsimrus.com dhe aplikuar në aeroplan nga Rikoooo. Dosja SCSTu-134FSXMods.pdf shqiptoj çdo korrigjim.
Kjo add-on për këtë arsye është e gatshme dhe e qëndrueshme për herë të parë në FSX dhe FSX-avulli me këto korrigjime të reja.

Është e domosdoshme për të lexuar manualin për të kontrolluar këtë makinë, Manuali është shkruar në gjuhën ruse, megjithatë, dhe edhe pse ajo ishte e vështirë për të gjetur përkthimet, Rikoooo mori disa manuale PDF përkthyera në anglisht. Por nëse ju tashmë e dini Tupolev TU-154 v1.1 dispozicion këtu ju do të keni shumë më pak gjë për të mësuar sepse të dy aeroplanë janë pak të ngjashme.

Për kujtojnë, dokumentacioni për çdo shtesë shkarkohet nga Rikoooo është i kapshëm nga dosje të shtesës (p.sh. C: Program Files (x86) Microsoft Flight Simulator XSimObjectsAirplanes GamesMicrosoft "Emri shtesë") ose nga Start menu e Windows-it - të gjitha programet - Rikoooo dhëna.

Për të duhet të punojnë këtë shtesë nevoja për të instaluar XMLTools, installer automatike Rikoooo automatikisht do të shtoni të dhënat e kërkuara në dosjen DLL.xml


Tupolev Tu-134 (kodi NATO inatosur) është një avion sovjetik pasagjerësh jet, e ngjashme me amerikan Douglas DC-9. Ai ishte një nga avionët e përdorur nga shumica e vendeve të Paktit të Varshavës. Numri i avionëve të tillë aktualisht në shërbim është në rënie për shkak të kërkesave të kufizimit të zhurmës.

Motorë Starters


tu-134 m1tu-134 m3tu-134 m4tu 134 p1tu 134 p2tu 134 p3tu 134 p4tu 134 v1tu 134 v2tu 134 v3tu 134 v4FSX 2015 09 12 01 19 37 38
SCS Tupolev Tu-134A-3 FSX & FSX-avulli Version 2.0 + mods & fixes Shkarko
Gjuhë