Gjuhë

Tupolev Tu-114 126 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesësspecial Edition
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 26.8 MB
 • Shkarkime 8 690
 • krijuar 11-09 2015-
 • ndryshuar 06-09 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Samdim Design, repack nga Andreas Rotowski
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është Tupolev TU-114 dhe TU-126 (126 është modeli AWACS). Kjo paketë është një version i veçantë që është përditësuar në mënyrë specifike për të FSX nga Andreas Rotowski dhe përfshin shumë përmirësime dhe azhurnime. Kabina e avionit është modeluar plotësisht në 3D dhe lejon të ecni në korridoret. Kjo paketë përfshin modele 3 dhe riparime 3, tinguj me porosi (rripin e sediljes, pa çelsat që rrëshqitni) kabinën virtuale dhe panelin kompleks 2D.

Të përfshira me dokumentacionin e plotë në anglisht dhe në dispozicion direkt në internet (Manual.html) Ose në paketë. Është e rëndësishme për të lexuar manualin


Tupolev-114 ishte një avion sovjetik turbohelikë ndërtuar në 1950s.

Aeroflot, linja ajrore e BRSS-së, të kërkuar një avion në gjendje të mbante lidhje të mëdha ndërkombëtare dhe duke shërbyer si një vitrinë teknologjik dhe ambasador. Ndihmuar nga shoferët, departamenti hulumtimi i Andrei Tupolev civil realizohet derivat bombardues Tu-95. Tupolev 114 mbetet më i madh dhe më të shpejtë avion pasagjeri turbohelikë ndërtuar ndonjëherë. Ajo është mundësuar nga katër turbohelikë Kuznetsov NK-12. Ajo është përdorur në linjat kryesore: Moscow-Havana, Moskë-Tokio. Ajo është bërë e famshme nga vizita e Nikita Hrushovit në Shtetet e Bashkuara në 1959.

Ai u rrëzua nga pamja e jet të gjatë ngarkesë si Ilyushin Il-62. (Wikipedia)

1fsx 2015-09-11 02-02-31-18fsx 2015-09-11 01-49-12-49fsx 2015-09-11 01-49-54-70fsx 2015-09-11 01-51-07-55fsx 2015-09-11 01-53-09-61

fsx 2015-09-11 02-04-12-94fsx 2015-09-11 02-05-12-06
 • Autori: Samdim Design, repack nga Andreas Rotowski
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesësspecial Edition
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 26.8 MB
 • Shkarkime 8 690
 • krijuar 11-09 2015-
 • ndryshuar 06-09 2017-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Samdim Design, repack nga Andreas Rotowski
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium