Gjuhë

Tupolev Tu-154B2 Siberia Airlines FSX & P3D

Size 30.1 MB
Downloads 6 363
Created 06-03-2016 12:39:00
Changed 06-03-2016 11:31:10
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Model nga Project Tupolev, QV nga Thomas Ruthit, cilësi nga Stephen Browning, mbledhur nga Ricardo_tv
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Superb TU-154B2 nga Project Tupolev me ngjyrat e S7 Siberia Airlines livre rreth vitit 2008, Virtual kabinë nga Thomas Ruth. Repaints dhe textures nga Stephen Browning, mbledhur nga Ricardo_tv. Përfshin tingujt porosi, vlerëson doganore, animacione, textures natë, panel 2D dhe më shumë.

fsx 2016-02-26 09-53-22-70fsx 2016-02-26 09-55-01-81fsx 2016-02-26 09-55-22-49fsx 2016-02-26 10-12-42-53fsx 2016-02-26 10-12-58-47fsx 2016-02-26 10-13-22-52
Tupolev Tu-154B2 Siberia Airlines FSX & P3D Shkarko
Gjuhë