Gjuhë

Tupolev Tu-16 Badger FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës3
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 17.7 MB
 • Shkarkime 5 788
 • krijuar 14-01 2017-
 • ndryshuar 15-05 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: AlphaSim, Gjuha FSX/P3D përditësuar nga LLS, P3Drregullime të panelit v4 nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një përshtatje e re për FSX/P3D e shtesës së Bombardier rus Tu-16 Badger, modelimi i mirë 3D me panelin VC dhe 2D, mundësia e lëshimit të disa llojeve të bombave (lexoni dokumentacionin).

Tupolev Tu-16, caktuar Badger në nomenklaturën e NATO-s, është një sulmues me dy motor projektuar në Bashkimin Sovjetik në 1950s hershme. Edhe pse shpesh konsiderohet vjetëruara, shumë i zhdërvjellët, ajo mbetet në shërbim me forcat ajrore ruse, ukrainase dhe kineze, duke e bërë atë një nga avionët e disa ushtarak të bëjë karrierë operacional kalon një gjysmë shekulli. (Wikipedia)

KARAKTERISTIKA :

1) Animime

çel Crew: zhvendosje e2, e3, e4
bay Bomb - zhvendosje e

2) Kolegjet POP-UP:

ndryshim-2: autopilot
ndryshim-3: radio
ndryshim-4: GPS
ndryshim-5: panel Starters

3) SMOKE TRAIL:

Gjurmët tymi aktivizohet duke shtypur i-kyç.
 • Autori: AlphaSim, Gjuha FSX/P3D përditësuar nga LLS, P3Drregullime të panelit v4 nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës3
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 17.7 MB
 • Shkarkime 5 788
 • krijuar 14-01 2017-
 • ndryshuar 15-05 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: AlphaSim, Gjuha FSX/P3D përditësuar nga LLS, P3Drregullime të panelit v4 nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium