Gjuhë

AFG Pilatus PC 12 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 30.87 MB
 • Shkarkime 15 314
 • krijuar 21-09 2006-
 • ndryshuar 17-10 2016-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Aleanca FS Group (AFG)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Pilatus shumë të bukur në dispozicion në një rilyej. VC (Virtual kabinë) dhe versionin non VC. Ju mund të hapur derën e ngarkesave. model shumë i mirë fluturimit nën FS9. Shpejtësia maksimale: 270 KTS.

Pilatus PC-12 është një avion biznesi (ekzekutivi) gjithashtu mund të përdoret për mallra ose linjës ajrore (të udhëtarëve 9 maksimale).

Ky avion është prodhuar nga Pilatus Aircraft në Stans (Zvicër). Ajo ishte shitur në kopje 1000 në mbarë botën (qershor 2010). Kompani të ndryshme përdorin aftësitë e shumë të veçanta të avionit, për shembull Doctor Shërbimi Royal Flying në Australi, individët në kompanitë e Shteteve të Bashkuara kishte bashkë-veti, dhe madje edhe të vjedhin disa kopje për ushtrinë amerikane, të përdorura për misione të veçanta në bazë të përcaktimit U -28A (Wikipedia)
 • Autori: Aleanca FS Group (AFG)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 30.87 MB
 • Shkarkime 15 314
 • krijuar 21-09 2006-
 • ndryshuar 17-10 2016-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Aleanca FS Group (AFG)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium