Gjuhë

french Flight Simulator X SP1

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (24 vota)
 • Masat 215.9 MB
 • Shkarkime 182 862
 • krijuar 21-05-2007
 • ndryshuar 21-01-2013
 • Liçensë
 • Shkarko
 • Autori: Microsoft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
microsoft
Flight Simulator X Service Pack 1 fixes këto probleme me të cilat përballen konsumatorët pas nisjes produktit:
Instalimi dhe Aktivizimi
Problemet me komponentët e tretë shtesë
përmirësimet e performancës
çështjet Përmbajtja

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (24 vota)
 • Masat 215.9 MB
 • Shkarkime 182 862
 • krijuar 21-05-2007
 • ndryshuar 21-01-2013
 • Liçensë
 • Shkarko
 • Autori: Microsoft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------