Gjuhë

french Flight Simulator X SP2

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX SP1
 • Vleresim
  (35 vota)
 • Masat 166.0 MB
 • Shkarkime 76 528
 • krijuar 14-12 2007-
 • ndryshuar 27-07 2013-
 • Liçensë
 • Shkarko
 • Autori: Microsoft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
microsoft
Flight Simulator X Service Pack 2 ofron karakteristika të përmirësuara:
compatibility multiplayer
DirectX ® 10

Ju duhet ta instaloni Service Pack 1 (SP1) para SP2

UDHËZIME:

Shkarko skedarin e instalimit Shërbimi Pack në Flight Simulator X ekzistues
Paketë shërbimi mund të shkarkohet një herë në gjuhë. Ajo zbulon standard dhe Deluxe dhe të lëvizë.
Dosja juaj instalimi Flight Simulator X duhet të përmbajë të gjitha dosjet origjinale të pandryshuar: një instalim riparim mund të jetë i nevojshëm në qoftë se ju keni modifikuar fotografi.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX SP1
 • Vleresim
  (35 vota)
 • Masat 166.0 MB
 • Shkarkime 76 528
 • krijuar 14-12 2007-
 • ndryshuar 27-07 2013-
 • Liçensë
 • Shkarko
 • Autori: Microsoft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium