Gjuhë

Update për Windows Vista (KB933590)

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (19 vota)
 • Masat 1.6 MB
 • Shkarkime 6 815
 • krijuar 07-12 2009-
 • ndryshuar 25-07 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Microsoft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Emri: Windows6.0-KB933590-x86.msu

Instaloni këtë përditësim për të zgjidhur një çështje ku flashes tuaj ekran dhe bëhet e korruptuar kur Flight Simulator X është i drejtuar në mënyrë të multi-monitor dhe konfigurimin monitoruar nuk janë identike.

Sistemet e mbështetura operative: Windows Vista

INFORMACION

 • i pajtueshëm FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (19 vota)
 • Masat 1.6 MB
 • Shkarkime 6 815
 • krijuar 07-12 2009-
 • ndryshuar 25-07 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Microsoft
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium