Gjuhë

Prepar3D V1 në V3 Fix

INFORMACION

 • i pajtueshëm
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 441 Ko
 • Shkarkime 3 950
 • krijuar 01-01-2014
 • ndryshuar 17-10-2016
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Voici un petit program créé par Rikoooo qui permet de rendre tous les auto-installators basicement prévus pour Prepar3D versioni 1 pajtohet avec Prepar3D versioni 3 (Fix).

Programi ce dhe faire croire Aux-Instaluesit e Auto Rikoooo que Prepar3D est Toujours në versionin 1.

Krijoni kopjuesin e kopjeve të regjistrimit të informacionit "HKCUSoftwareLockheed MartinPrepar3D v3 "dans" HKCUSoftwareLockheedMartinPrepar3D". Donnant ainsi à l'installateur le bon chemin vers Prepar3D v3.

Juaj P3Dv3 modifikimi i ankandit. Ne pas përdoruesit do të rregullojmë si vous avez installé P3Dv1.

Kërkesa:
Prepar2D v3
Ne pas evir Prepar3D v1 installé
Windows 7 ose 8 ose 10

INFORMACION

 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 441 Ko
 • Shkarkime 3 950
 • krijuar 01-01-2014
 • ndryshuar 17-10-2016
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Shkarko
 • Autori: Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------