Gjuhë

Antonov AN-26 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (22 vota)
 • Masat 29.9 MB
 • Shkarkime 27 983
 • krijuar 23-08 2008-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy. VC Adaptation, panels dhe gauges nga Philippe Wallaert
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Në 11 / 09 / 2016: Auto-installer përditësuar në versionin 10, panel i ri 2D, tinguj të rinj me porosi, përshtatje me P3D v3, korrigjimi i kanalit alfa nga textures, shtoi GPWS të reja.

Për FSX Dhe P3D. Ky avion rus për shumë qëllime vazhdon të fluturojë në shumë vende të botës. Ky model ofrohet me një set të plotë (pako): tingujt, VC, animacionet (dyert, ndarja e pasme e ngarkesës, rezervuari i rënies).
Sidomos për tifozët e avionit Antonov.
Lexoni manualin që do të gjeni informacione të rëndësishme. model me cilësi të lartë.
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy. VC Adaptation, panels dhe gauges nga Philippe Wallaert
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (22 vota)
 • Masat 29.9 MB
 • Shkarkime 27 983
 • krijuar 23-08 2008-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Vladimir Zhyhulskiy. VC Adaptation, panels dhe gauges nga Philippe Wallaert
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium