Gjuhë

Antonov AN-124 FSX & P3D

HOT
Size 31.4 MB
Downloads 45 640
Krijuar 28-08-2009 22: 33: 48
Ndryshuar 18-07-2015 15: 13: 59
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Thomas Ruth, Douglas E. Trapp, ripunuar nga Andiroto
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Pozita virtuale
changelog Le 18 / 07 / 2015 : Ky version (update) është një kombinim i Thomas Ruth origjinal An-124 dhe paketën An124-210 e Douglas E. Trapp.
Shtuar TCA, MFK, një panel të ri FE dhe reworked cilësi nga e paketës 210 për 3 textures të reja për këtë version.
Reworked edhe dosja e ajrit dhe aircraft.cfg për disa vlerëson.
Përdorni Dietmar Loleit për TCA dhe Garrett Smith për MFK.

Compatibility P3D v1 & v2.x, FSX avulli.
Modeli Native FSX, në përputhje me SP1, SP2, e famshme nga avionët rus Antonov AN-124. Përfshin një panel 2D dhe një të bukur dhe funksionale virtuale kabinë plus porosi tinguj! Nuk testuar në X 10 drejtpërdrejtë.

A nuk e lë atë

820278202982072feorg124eng

origjinë

Antonov 124-100 Ruslan nofkën (kodi i NATO-s: Condor) The ishte avioni më i madh në botë i prodhuar në seri para ardhjes së avionit Airbus A380 në të botës më e madhe e mbetur Antonov An-225.

Ajo mund të mbajnë ngarkesa më të ndryshme të tilla si lokomotiva, aeroplanët, satelitët, anijet. Ky avion është e pajisur me dy vinça, secila me dy Ngritësit që mund të mbështesin një peshë maksimale prej ton 20. ton 400 në fluturim, ton 120 payload maksimale (herë 6 se e C-160 Transall frëngjisht dhe ushtritë gjermane).

Të vetmet avionët janë përafërsisht të krahasueshme Airbus A380 dhe Lockheed C-5 Galaxy SHBA, ku ky i fundit rezervuar vetëm për qëllime ushtarake dhe nuk mbante shumë payload. Ajo është përdorur shpesh nga forcat ajrore franceze, e cila qera atë në një kompani e Ukrainës për operacionet e saj të mëdha dhe të largëta.

Çmimi i saj njësi është në mes të $ 150 dhe 200 milion $. (Burimi: wikipedia)
Antonov AN-124 FSX & P3D Shkarko
Gjuhë