Gjuhë

Antonov AN-225 Anijet hapësinore FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (61 vota)
 • Masat 22.9 MB
 • Shkarkime 82 243
 • krijuar 22-08 2019-
 • ndryshuar 22-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Dizajni origjinal nga Thomas Ruth. Panele të reja 2D për ekran të gjerë, matës xml dhe përshtatje VC nga Philippe Wallaert. Pako nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është Antonov An-225 Mriya me anijen hapësinore Buran të "Programit Sovjetik të Hapësirës" në anën e pasme. Ky aeroplan është i madh dhe do të keni vështirësi të hiqni, përdorni prapanicat dhe ulni sasinë e karburantit, përndryshe do të qëndroni në tokë. Përfshihet me një kasolle plotësisht 3D, model shumë realist të fluturimit, tinguj autentikë dhe panel 2D për ekranet 16: 9.

Historia:

Antonov An-225 Mriya (e "ëndrra" në gjuhën ukrainase) është një avion vigan të transportit, e cila është prodhuar në BRSS (të Republikës Socialiste Sovjetike në Ukrainë), dhe mori si emrin e koduar për "Kozak" të NATO-s (An-124 ishte një nga "Condor"). Ky avion është i madhësisë mbresëlënëse është e aftë për të kryer ngarkesa të mëdha dhe të rënda në distanca të konsiderueshme.

Ky është avioni më i gjatë dhe më i rëndë në botë, por i dyti për nga madhësia, pas hidroavion gjigant H-4 Hercules. Sipas Anatoly Boulanenko, An-225 kurrë nuk ka qenë përdorur për potencialin e saj të plotë dhe gjithmonë pas tij, An-225 është gjithashtu një luftëtar i dobishëm. Në të vërtetë, gjatë një demonstrate mbi Bourget, ai u kthye në një kënd prej 45 ° me anije sovjetike hapësirë ​​Buran e ton 62 bashkangjitur avionit.

Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 2Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 3Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 5Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 6Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 7Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 8Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 10Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 11Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 12Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 13Antonov 225 Anijet hapësinore FSX P3D 14
 • Autori: Dizajni origjinal nga Thomas Ruth. Panele të reja 2D për ekran të gjerë, matës xml dhe përshtatje VC nga Philippe Wallaert. Pako nga Rikoooo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (61 vota)
 • Masat 22.9 MB
 • Shkarkime 82 243
 • krijuar 22-08 2019-
 • ndryshuar 22-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Dizajni origjinal nga Thomas Ruth. Panele të reja 2D për ekran të gjerë, matës xml dhe përshtatje VC nga Philippe Wallaert. Pako nga Rikoooo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium