Gjuhë

Antonov AN-32 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (34 vota)
 • Masat 38,5 MB
 • Shkarkime 34 926
 • krijuar 31-10 2010-
 • ndryshuar 22-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Piglets Planes Peculiar. Përditësuar nga Bob Chicilo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Shtesë e shkëlqyeshme amtare për FSX-SP2 (dhe Prepar3D v4 + i pajtueshëm) i një cilësie të lartë pune.
Përfshihen katër textures, tinguj me porosi, një kabinë virtuale (VC) plus kabinën, mundësinë e hapjes së mbajtjes së ngarkesave të pasme (Ctrl + E), lexoni manualin.

An-32 është në thelb një ri-motor An-26. Nisja konsumatorit ishte Force Indian Air, i cili urdhëroi këtë avion pjesërisht për shkak të marrëdhënieve të mira ndërmjet liderit USSR Leonid Brezhnjevit dhe liderit India Indira Gandhi. An-32 është projektuar për t'i bërë ballë kushteve të pafavorshme të motit të mirë se standardi An-26. Vendosja e lartë e nacelles motor mbi krahun e lejuara për helikë të madhe diametër, të cilat janë drejtuar nga 5100 hp vlerësuarat motorët turbohelikë AI-20, pothuajse dy herë fuqia e Gjeneratorë AI-26 e AN-24 së. Prandaj, An-32 gëzon karakteristika të mira gjatë marrë-off nën (të lartë-lartësi) kushte tropikale dhe malore, ku ajri i nxehtë ose hollë pengon Gjeneratorë përpjekje tërheqëse. Çmimi për një të sapo ndërtuar An-32 citohet si 6-9 milion dollarë në 2000

Antonov AN 32 FSX P3D 3Antonov AN 32 FSX P3D 4Antonov AN 32 FSX P3D 5Antonov AN 32 FSX P3D 6Antonov AN 32 FSX P3D 7Antonov AN 32 FSX P3D 9Antonov AN 32 FSX P3D 10Antonov AN 32 FSX P3D 11Antonov AN 32 FSX P3D 12Antonov AN 32 FSX P3D 13Antonov AN 32 FSX P3D 15Antonov AN 32 FSX P3D 16
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Piglets Planes Peculiar. Përditësuar nga Bob Chicilo
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX-AccFSX-SP2
 • Vleresim
  (34 vota)
 • Masat 38,5 MB
 • Shkarkime 34 926
 • krijuar 31-10 2010-
 • ndryshuar 22-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Tim Piglet Conrad - Piglets Planes Peculiar. Përditësuar nga Bob Chicilo
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium