Gjuhë

Antonov AN-225 PAX FSX

HOT
Size 20.8 MB
Downloads 63 761
Created 15-05-2012 22:40:47
Changed 08-06-2012 01:21:08
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Thomas Ruth, repaints nga ricardo_tv
Shkarko Për FSX & Steam Edition # FSD Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Avioni më i gjatë dhe më i rëndë në botë përsëri në Rikoooo në një version të pasagjerëve (fiktive) të përfshira me kompanitë: Air France, American Airlines, British Airways, Lufthansa, bojë të bardhë dhe ngjyra e prodhuesit (Antonov).

Antonov An-225 Mriya (e "The Dream" në gjuhën ukrainase) është një nga avionët e avionëve të transportit, e cila është prodhuar në Republikën Socialiste Sovjetike të Ukrainës dhe iu dha emri i koduar për në NATO "Kozak" (An-124 ishte ajo e "Condor" ). Ky avion është me madhësi mbresëlënëse në gjendje të mbante ngarkesa të mëdha dhe të rënda në distanca të konsiderueshme. Ky është avioni më i gjatë dhe më i rëndë në botë, por e dyta në aspektin e shkallës, pas hidroavion gjigant H-4 Hercules.

Sipas Anatoly Boulanenko, An-225 kurrë nuk ka qenë përdorur për potencialin e saj të plotë dhe, sërish sipas tij, An-225 më maneuverable si një luftëtar. Në të vërtetë, gjatë një demonstrate gjatë në Le Bourget, ai drejtua në një kënd prej 45 ° me anije kozmike Buran e ton 62 bashkangjitur avionit.

Antonov AN-225 brendshme
Antonov AN-225 PAX FSX Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë