Gjuhë

Paketa Antonov 72-74 FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 30.2 MB
 • Shkarkime 7 970
 • krijuar 28-01 2016-
 • ndryshuar 28-01 2016-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga Dimitri Samborski, VC i përmirësuar nga Michael Pook, repaint nga Stephen Browning
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Një addon që nuk pretendon të jetë me cilësi të grafikisht ekstrem, por të paktën është shumë e rrallë në Freeware, sidomos se ajo është e plotë (custom Dashuri, panel 2D, kabinë virtuale). Të përfshira me repaints 4.

menduar fillimisht për të zëvendësuar Antonov An-26, studime në lidhje me zhvillimin e An-72 filloi në 1970s Dy prototipa janë ndërtuar. pari I pari u nis në dhjetor 22 1977. Avioni i dytë është prezantuar në Paris Air Trego 1979.

Në nëntor dhe dhjetor 1983, tre pilotët sovjetikë operative në çifte themeluar 17 të dhënat e reja zyrtare në fushën e shpejtësisë vertikale me ngarkesës në bordin e një An-72.

Në fund të 1995, më shumë se 160 An-72 dhe An-74 ishte dorëzuar, shumica e trupave. (Wikipedia)
 • Autori: Modeli nga Dimitri Samborski, VC i përmirësuar nga Michael Pook, repaint nga Stephen Browning
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 30.2 MB
 • Shkarkime 7 970
 • krijuar 28-01 2016-
 • ndryshuar 28-01 2016-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Shkarko
 • Autori: Modeli nga Dimitri Samborski, VC i përmirësuar nga Michael Pook, repaint nga Stephen Browning
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium