Gjuhë

Antonov An-12BK Cub FSX & P3D

Size 30.4 MB
Downloads 5 875
Krijuar 13-09-2016 22: 04: 23
Ndryshuar 14-09-2016 00: 31: 43
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Vladimir Zhyhulskiy, VC Adaptimi, panele dhe vlerëson nga Philippe Wallaert
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 # Port-mbi pa pajtueshëm P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Beautiful Antonov AN-12BK (Cub) krijuar nga Vladimir Zhyhulskiy dhe përditësuar nga Philippe Wallaert. Përfshirë me QV dhe 3D kabinës, paneli 2D në ekran të gjerë (16 / 9), me porosi Dashuri, kanal alpha korrigjohet textures, katër repaints (Heavy Lift, Air Aleanca Ukrainë, Russian Navy, Moskovia Airline), animacione sipërfaqësore, vlerëson reale, GPWS, manuale, Paintkit.

Antonov An-12 (emërtimi NATO Cub) është një avion transporti ushtarak medium. konsideruar shpesh si ekuivalent sovjetike e Herkulit të famshëm amerikan, megjithatë, ajo nuk u prodhuar në numër kaq të madh dhe nuk ka pasur të njëjtin sukses si konkurrenti i saj perëndimore.

Antonov An-12bk këlysh 1Antonov An-12bk këlysh 2Antonov An-12bk këlysh 3
Antonov An-12BK Cub FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë