Gjuhë

Socata TB10 Tobago Paketa e Plotë FSX & P3D

INFORMACION

Për versionin FS2004 pajtueshme Kliko këtu

Përfshirë VC Dinamik me Shifrat e Përshtatur dhe Tingujt e konvertuar për FSX. Gama e Socata TB u konceptua në mes të 1970s për të zëvendësuar plakjen Morane-Saulnier Rallye. Ata janë avionë të lehtë për udhëtime ose biznes të lirë.

TB-10 Tobago avioni është një klub civile fluturues, projektuar dhe bërë për fluturim drejtë. Ajo ka një Lycoming O-360 me 180 hp, një tren dhe një helikë katran fikse, të cilat lejojnë një shpejtësi maksimale dalje në det të 127 kts (235 km / h).

INFORMACION