Gjuhë

Beechcraft B1900D Regional Airliner FSX

HOT
Size 15.55 MB
Downloads 27 609
Krijuar 19-08-2008 16: 53: 23
Ndryshuar 14-08-2013 04: 22: 16
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Kryeministri Aircraft Dizajn i jashtëm http://www.premaircraft.com
Shkarko Për FSX & Steam Edition # Port-Over nuk ka përputhje P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
panel Very nice në dy versione. Të gjitha instrumentet janë funksionale.

vende 19, animacion dinamike dhe të plotë, shndrit dhe reflektimit textures. Përfshin një panel 2D dhe kabinë virtuale me një "kabinë Complete pasagjerëve, hapja derën e pasagjerit me shkallët, dera e ngarkesave dhe një" zë porosi. Compatible me Acceleration / SP2.

Një add-on si ne si.
Beechcraft B1900D Regional Airliner FSX Shkarko
Gjuhë