Gjuhë

Beechcraft AT-11 Kansan FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.0
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 100 MB
 • Shkarkime 3 220
 • krijuar 19-08 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Milton Shupe, Scott Thomas, Damian Radice dhe Tinguj nga Nigel Richards
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Edhe një herë, Milton Shupe dhe ekipi i tij na ofrojnë një model të shkëlqyeshëm amtare për të FSX / P3D. I përputhshëm me Prepar3D v4. Përfshinë bojra 10, tinguj me porosi, kabinën plotësisht 3D dhe më shumë. Kjo paketë përmban modele 4 (frëngji, flluskë vrojtimi, frëngji e mbuluar dhe ngarkesë civile)

AT-11 ishte stërvitja bombarduese e Luftës së Dytë Botërore në Forcat Ajrore të Ushtrisë Amerikane; Rreth 90 për qind e më shumë se 45,000 USAAF bombarduesve të trajnuar në AT-11s.

484Në 11 araNë 11 civilNë 11 FAANë nënshtetasit 11At11 gjenerikeAt11 M78 3At11 m78At11 M83 2At11 m83Ngarkesa civilePrepar3D 2017 08 17 03 36 16 08Prepar3D 2017 08 17 03 37 02 07Prepar3D 2017 08 17 03 39 30 34vc
 • Autori: Milton Shupe, Scott Thomas, Damian Radice dhe Tinguj nga Nigel Richards
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.0
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 100 MB
 • Shkarkime 3 220
 • krijuar 19-08 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Milton Shupe, Scott Thomas, Damian Radice dhe Tinguj nga Nigel Richards
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium