Gjuhë

FSND McDonell-Douglas MD-83 FSX Version 1

HOT
Size 38.6 MB
Downloads 42 849
Krijuar 30-03-2012 18: 26: 14
Ndryshuar 29-06-2016 13: 13: 04
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Alejandro Rojas Lucena (FSND) i jashtëm http://www.simviation.com/fsnd/
Shkarko Për FSX & Steam Edition # FSD Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
8X i pari MD në amtare rikoooo për FSX, një mrekulli e vërtetë për t'u testuar shpejt. Një punë të kujdesshëm dhe të detajuar, fluturimi afër dinamike të vërtetë.

Features: 2D Cockpit. Virtual Cockpit. Punës APU Sistemit. Menaxhimi Flight punës kompjuterike *. "KMF" Bendix Mbreti / Honeywell General Aviation FMC / GPS nga Garrett Smith. animacione të plotë duke përfshirë dyert e daljes. FSX porta terminal compatibility. Wing përkul ... dhe shumë shtesa më realiste!

Faleminderit për Alejandro Rojas Lucena (FSND) për leje për të vënë këtë fotografi në rikoooo në auto-install.

McDonnell Douglas MD-80 është një avioni amerikan i cili ishte prodhuar nga prodhuesi avionit McDonnell Douglas. Kjo zhvilluar pastaj dhe tregtohet një ndryshim, e MD-90. Pas blerjes McDonnell Douglas në 1997, Boeing po ndryshon njësi, si Boeing 717.

FSND McDonell-Douglas MD-83 FSX Version 1 Shkarko
Gjuhë