Gjuhë

McDonnell Douglas MD-11 Multi-Livery FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 92.8 MB
 • Shkarkime 72 175
 • krijuar 03-12 2019-
 • ndryshuar 09-12 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli me SMS Overland. i lindur FSX konvertimi dhe paketa nga Rikoooo. Të gjitha repaint recme dhe doc janë në dosjet e tyre të respektuara.
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 09 / 12 / 2019: Fiks Push-Mbrapa që nuk funksionoi.

McDonnell Douglas MD-11 Native Prepar3D v4 dhe FSX. Kjo paketë përmban versionin e ngarkesave dhe pasagjerëve të ribojave MD-11 dhe 32. Rikoooo konvertoi këtë Payware të vjetër i cili u bë Falas dhe u krijua për FS2004 me SMS Overland. Tani mund të pilotoni këtë aeroplan Prepar3D v4.5 + me një kabinë virtuale, Panel 2D, tinguj me porosi nga një MD-11 i vërtetë.

Të gjitha tekstilet janë konvertuar në DDS për një normë më të mirë kornizash. Panel.cfg dhe Aircraft.cfg gjithashtu janë përmirësuar për të FSX / P3D. FMshtë shtuar një FMC si dhe një matës i shpejtësisë GPWS, Autoland, Ground dhe V1 Vr V2.

McDonnell Douglas MD-11 është një aeroplan i prodhuar nga prodhuesi i avionëve McDonnell Douglas. Shtë një version i zgjatur i DC-10 me krahë në krahë në fund të krahut dhe një kabinë me avionikë moderne (kabinën prej qelqi).

McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 1McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 3McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 4McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 5McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 6McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 7McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 9McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 10McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 11McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 12McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 13McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 14McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 15McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 16McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 17McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 18McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 19McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 20McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 22McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 23McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 24McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 25McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 26McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 27McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 28McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 29McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 30McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 31McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 32McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 33McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 35McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 36McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 37McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 38McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 39McDonnell Douglas MD 11 Multi Livery FSX P3D 40
 • Autori: Modeli me SMS Overland. i lindur FSX konvertimi dhe paketa nga Rikoooo. Të gjitha repaint recme dhe doc janë në dosjet e tyre të respektuara.
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 92.8 MB
 • Shkarkime 72 175
 • krijuar 03-12 2019-
 • ndryshuar 09-12 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Modeli me SMS Overland. i lindur FSX konvertimi dhe paketa nga Rikoooo. Të gjitha repaint recme dhe doc janë në dosjet e tyre të respektuara.
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium