Gjuhë

SMS MD-11 Dutch Paketa FSX & P3D

HOT
Size 37.5 MB
Downloads 45 705
Created 17-03-2013 19:39:07
Changed 19-03-2013 18:26:44
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: SMS Overland - Rilyej nga Stephen Browning
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Ky Paketa Dutch përmban dy sapo pikturuar liveries shumë të detajuara: KLM pasagjerëve dhe Martinair Cargo. Të dy vijnë me pjesët e foto të vërtetë, natës plot textures të lehta, dritat animuar ulje, kabinë virtuale dhe një paketë të madhe të shëndoshë. Repaints nga Stephen Browning.

McDonnell Douglas MD-11 është një avioni prodhuar nga prodhuesi avionit McDonnell Douglas. Ky është një version i zgjeruar i DC-10 me winglets në majë të krahut dhe një aviacionit moderne kabinë (kabinë xhami).
SMS MD-11 Dutch Paketa FSX & P3D Shkarko
Gjuhë