Gjuhë

MD-88 Delta Twin Pack FSX & P3D

HOT
Size 58.8 MB
Downloads 54 631
Created 09-02-2014 01:00:00
Changed 30-05-2015 19:30:19
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Mitsushi Yutaka, repaints nga Stephen Browning
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 që do të testohet # FSX Native dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
realizimi i bukur i McDonnell Douglas MD-88 në ngjyrat e Delta Air Lines. paketë të plotë me kabinë virtuale, paneli 2d, personalizuar dhe tingujt reale. Përfshin me dy repaints Delta dhe check-listën & specifikimet në formatin WordPad. Jo FMC, ju duhet të fluturojnë me GPS. Falë Mitsushi Yutaka për modelin e shkëlqyer.

McDonnell Douglas MD-80 është një avioni amerikan që është bërë nga prodhuesi avionit McDonnell Douglas. Dhe atëherë ajo ka zhvilluar një prirje të marketingut, e MD-90. Duke pasur blerë McDonnell Douglas në 1997, Boeing po ndryshon pajisjen, si Boeing 717.

Delta Air Lines është një linjë ajrore amerikane me bazë në Atlanta, që veprojnë në fluturime të planifikuara në Shtetet e Bashkuara dhe në mbarë botën.
MD-88 Delta Twin Pack FSX & P3D Shkarko
Gjuhë