Gjuhë

McDonnell Douglas MD-80 Seria Multi-Livery FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 83.7 MB
 • Shkarkime 72 368
 • krijuar 31-01 2020-
 • ndryshuar 31-01 2020-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Model / VC nga Mitsushi Yutaka (ish POSKY). i lindur FSX/P3D konvertimi dhe paketa nga Rikoooo. Paneli 2D nga Marco Spada
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Withshtë me lejen e mirë të Mitsushi Yutaka (ish POSKY) që Rikoooo e ka shndërruar këtë shtesë për FS2004 në vendlindje FSX / P3Dformat v4. Falë softuerit 3DS Max dhe MCX ne kemi shtuar matës në kabinë duke përfshirë një FMC (Honeywell), përmirësimin e Panelit 2D me integrimin e plotë të kabinës virtuale 3D.

Kjo paketë përfshin seritë MD-81/83 dhe 88 me 17 jeta cilësore duke përfshirë një kanal real alfa (reflektim). Tinguj të vërtetë nga një motor Pratt & Whitney JT8D, një kabinë virtuale 360 ​​gradë, një panel 2D krijuar nga Marco Spada, një model fluturimi shumë i këndshëm me autopilot të kalibruar siç duhet, dritë të pozicionuar mirë dhe efekte të tymit.

Ne ju rekomandojmë të fluturoni këtë aeroplan në modalitetin Paneli 2D sepse VC është më dekorative sesa praktike.
Lexoni dokumentacionin për më shumë informacion.

Liveries: Delta Airlines - American Airlines - Allegiant - Aero Mexico - Aero Mexico AMS - Aero Republika - Avianca - Alitalia - TWA - Northwest - Orient Thai - GMG - Royal Jordanian - Iberia: Browning Stephen - Delta Airlines 1999 - Series Star Alliance - Skandinav Airlines.

McDonnell Douglas MD-80 është një aeroplan amerikan që është prodhuar nga prodhuesi i avionëve McDonnell Douglas. Ky i fundit më pas zhvilloi dhe tregtoi një evolucion, MD-90. Pas blerjes së McDonnell Douglas në 1997, Boeing përmirëson aeroplanin, nën emrin e Boeing 717

McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 2McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 3McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 4McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 5McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 6McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 7McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 8McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 9McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 10McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 11McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 12McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 13McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 14McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 15McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 16McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 17McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 19McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 20McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 21McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 23McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 24McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 25McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 26McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 27McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 28McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 30McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 31McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 32McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 33McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 34McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 35McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 37McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 38McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 39McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 40McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 41McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 42McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 43McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 44McDonnell Douglas MD 80 Series Multi Livery FSX P3D 45
 • Autori: Model / VC nga Mitsushi Yutaka (ish POSKY). i lindur FSX/P3D konvertimi dhe paketa nga Rikoooo. Paneli 2D nga Marco Spada
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Vleresim
  (4 vota)
 • Masat 83.7 MB
 • Shkarkime 72 368
 • krijuar 31-01 2020-
 • ndryshuar 31-01 2020-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autori: Model / VC nga Mitsushi Yutaka (ish POSKY). i lindur FSX/P3D konvertimi dhe paketa nga Rikoooo. Paneli 2D nga Marco Spada
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium