Gjuhë

Iris Phantom AS-GA Megapack FSX & P3D

INFORMACION

Shabllon shtesë Mega paketë frekuencash të F-4K / FG.1 Sulmi Phantom Air Ground Superiorty me disa repaints. Kjo pako perfshin shiritat 13 me dy modele. Të gjitha efektet si dhe konfigurimi i tymit janë përfshirë. Testuar me FSX / Përshpejtimi dhe Prepar3D. duke përfshirë FDE, tinguj me porosi, matës, animacione etj.

Images

2D2015-11-23 13-13-57-4042015-11-23 13-21-55-65thumbnail 1thumbnail 2thumbnail 3thumbnail 6thumbnail 7thumbnail 8thumbnail 9thumbnail 10thumbnail 11thumbnail 12thumbnail 13VC-1VCVC me përkrenare HUDVC me HUD

INFORMACION