Gjuhë

Iris Phantom AS-GA MegaPack FSX & P3D Version + fixes

Size 76.6 MB
Downloads 7 875
Created 28-01-2016 14:32:00
Changed 28-01-2016 21:32:36
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 10
Autori: Model nga IRIS Fluturimi Simulimi Software, paketë nga David Robles, QV nga Tim Conrad i jashtëm http://www.irissimulations.com.au
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 # Port-mbi pa pajtueshëm P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Superb addon Freeware mega paketë e F-4K / FG.1 Phantom Air Ground Sulmi Superiorty me disa repaints. Kjo paketë përfshin 13 repaints me dy modele. Të gjitha efektet, si dhe konfigurimi tymi janë të përfshira. Testuar me FSX / përshpejtimin dhe Prepar3D. përfshirë FDE, tingujt doganore, vlerëson, animacione etj

Images

2D2015-11-23 13-13-57-4042015-11-23 13-21-55-65thumbnail 1thumbnail 2thumbnail 3thumbnail 6thumbnail 7thumbnail 8thumbnail 9thumbnail 10thumbnail 11thumbnail 12thumbnail 13VC-1VCVC me përkrenare HUDVC me HUD
Iris Phantom AS-GA MegaPack FSX & P3D Version + fixes Shkarko
Gjuhë