Gjuhë

Douglas C-47R Skytrain FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës3.14 Beta + rregullime
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 144 MB
 • Shkarkime 30 184
 • krijuar 02-12 2016-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Jan Visser (DIGITAL DAKOTA WORKS), Manfred Jahn, Ted Tufun Wolfgang dhe ekipi
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 05 / 07 / 2018: Shtuar 64bits vlerëson për P3Dv4, klikoni tingujt tani duke punuar. Njoftim: "Douglas_C47.dll" nuk është ende 64bits ...

Më 05 / 07 / 2017: Përditësuar në versionin 3.14 Beta + fixes, shton disa përmirësime, ju lutemi lexoni "readme_fixes.txt" për më shumë informacion

Pa dyshim një nga freeware më të mirë të Web, Douglas C-47R Skytrain është një margaritar i rrallë që duhet patjetër të gjejë vendin e tij në hangarun tuaj të mbingarkuar. Paketë e plotë me kabinën virtuale dhe kabinën plotësisht 3D, aeroplan jashtëzakonisht të detajuar, në përputhje me natyrën Prepar3D v3, v4 dhe FSX SP2 / Përshpejtimi ose FSX Edition me avull ("Gold").

Dokumentacioni përfshira në formatin PDF për të lexuar me kujdes për një grip të mirë. falë shumë mirënjohës për autorët e këtij projekti dhe në veçanti për leje për të rishpërndarë në Rikoooo. Vini re se ju mund të gjeni disa video në Youtube me mësime për këtë shtesë. Gjithashtu, qindra repaints janë në dispozicion për shkarkim në internet për këtë avion, Google është miku juaj.

Asgjë nuk është më e mirë se një video të shkurtër për të futur këtë shtesë shkëlqyer.

 • Autor: Jan Visser (DIGITAL DAKOTA WORKS), Manfred Jahn, Ted Tufun Wolfgang dhe ekipi
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës3.14 Beta + rregullime
 • Vleresim
  (1 votë)
 • Masat 144 MB
 • Shkarkime 30 184
 • krijuar 02-12 2016-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Jan Visser (DIGITAL DAKOTA WORKS), Manfred Jahn, Ted Tufun Wolfgang dhe ekipi
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium