Gjuhë

Aerospace Fletcher FU24 950 Series

HOT
Size 52 MB
Downloads 14 285
Krijuar 19-09-2007 02: 00: 00
Ndryshuar 12-07-2012 03: 13: 19
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Deane Baunton
Shkarko Për FSX & Steam Edition & FS2004 #Native FSX dhe / ose P3D #3D Virtual Cockpit
Në dispozicion për FSX dhe FS2004. Zgjidhni nga installer.

Një shkëlqyer add-on, shumë të mirë, si rezultat i një punë shumë të mirë, ne ndjehemi sikur fluturonte një avion të vërtetë.

Fletcher ishte avioni i parë që do i projektuar veçanërisht për operacionet bujqësore spërkatje në Zelandën e Re (mos hezitoni për të bërë këtë në fshat i bukur francez!). Ky aeroplan mund të fluturojnë në lartësi shumë të ulët. Pse? Sepse ju mund të fluturojnë në 40 nyje para se të përgjigjet, të gjitha flaps. Për të ju jap një ide, një specialist në këtë fushë, Piper J3-CUB, arriti të ruajë rreth 35 nyje. Shtesës përfshin një kabinë virtuale animuar plotësisht dhe shumë të detajuar, me mat realiste dhe lëngjeve. Modelimi i avionit dhe animacioneve e saj janë vetëm të përsosur! Fustan, ndërkohë, vjen në tre variante. Manovrimit i shkëlqyer i këtij avioni do të bëjë një shoqërues perfekt për të eksploruar zonën nën Flight Simulator X

FS2004: Vetëm disa karakteristika janë të pranishëm. Është me të vërtetë të matur në esëll. Radio-telekomunikacionit (COMM1) është në të majtë ndenjësen pilot-side. Dritat kthehet në dhe jashtë normalisht. GPS është për fat të keq mungon. E pra, avioni fluturojnë në mënyrë të ulët se piloti në Zelandën e Re mund të lexoni shenjat rrugore! Ose ai e di rajonin mirë. Ashtu si ju, unë mendoj?

Shkarko atë për të mësuar fluturues të ulët dhe për të marrë kënaqësi e madhe!

Fjala e vogël e këshilla: ajo është e panevojshme për të rritur veshje ulje!

Prodhuesi: Aerospace

Keni një fluturim të këndshme!
Aerospace Fletcher FU24 950 Series Shkarko
Gjuhë