Gjuhë

Bombardier Global Express XRS FSX & P3D

INFORMACION

 • Masat 33.1 MB
 • Shkarkime 19 146
 • krijuar 30-05 2011-
 • ndryshuar 23-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Richard Schwertfeger
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar
Modeli amtare për FSX dhe kompatibil Prepar3D v4 +. Kjo paketë përmban dy panele 2D të madhësive të ndryshme, një 4: 3 dhe një "ekran të gjerë" me një kabinës virtual plotësisht interaktiv! Përfshinë bojra 4 (N30GL, N43GL, N552RS, N929LM) dhe një manual gjithëpërfshirës duhet të lexohet para se të filloni. Një kënaqësi e vërtetë.

Jet Bombardier Global Express biznesit është një jet në një distancë shumë të gjatë.

Global Express XRS është një version i përmirësuar i Global Express, që ofron një shpejtësi më të lartë lundrimi, jetëgjatësi të baterisë dhe një kabinë të dizajnuar dhe informuar më mirë. Letrat XRS nuk do të kishin kuptim tjetër përveç që të ishin zgjedhur për të përmirësuar imazhin e markës. Autonomia është rritur përmes sigurimit të një rezervuari 674 kg vajguri në vendin e krahëve. Global 5000 është një version më i shkurtër i Global Express XRS. Burimi Wikipedia

Bombardier Global Express XRS FSX P3D 1Bombardier Global Express XRS FSX P3D 2Bombardier Global Express XRS FSX P3D 3Bombardier Global Express XRS FSX P3D 4Bombardier Global Express XRS FSX P3D 5Bombardier Global Express XRS FSX P3D 6Bombardier Global Express XRS FSX P3D 7Bombardier Global Express XRS FSX P3D 8Bombardier Global Express XRS FSX P3D 9Bombardier Global Express XRS FSX P3D 10Bombardier Global Express XRS FSX P3D 11Bombardier Global Express XRS FSX P3D 12Bombardier Global Express XRS FSX P3D 13Bombardier Global Express XRS FSX P3D 14Bombardier Global Express XRS FSX P3D 15Bombardier Global Express XRS FSX P3D 16Bombardier Global Express XRS FSX P3D 17Bombardier Global Express XRS FSX P3D 18Bombardier Global Express XRS FSX P3D 19
 • Autori: Richard Schwertfeger
 • Shkarko
INFORMACION

 • Masat 33.1 MB
 • Shkarkime 19 146
 • krijuar 30-05 2011-
 • ndryshuar 23-08 2019-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Testuar në rregull me FSX + FSX-SE + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Richard Schwertfeger
 • Asnjë virus i garantuar
  Mbrojtur nga ImunifyAV Premium
  Asnjë virus i garantuar

Përditësuar fundit

09-12 2019-McDonnell Douglas MD-11 Multi-Mëlçia
--------
05-10 2019-Auster J1 Autokrat FSX & P3D
--------
26-09 2019-Sukhoi SuperJet SSJ-100 FSX & P3D
--------


Gjuhë