Gjuhë

Bombardier / Northrop Grumman E-11A Sentinel FSX & P3D

INFORMACION

Ndryshoni regjistrin

Më 30 / 07 / 2018: Shtoi një TCAS II që punonte, shtoi një matës V-Speed, shtoi GPWS të punës, liveries të reja: Forca Ajrore Polake, NASA, USAF, USAF 2. Tani në përputhje me Prepar3D v4. 3

Modeli i bukur i këtij versioni të aeroplanit E-11A Sentinel USAF paketë duke përfshirë custom tingëllon, kabina 3D dhe të detajuara VC, HUD, QMF, GPWS, animacione, 2D Paneli dhe më shumë.

Bombardier BD-700 Global Express është një biznes aeroplan jet gamë shumë të gjatë ndaluar. Bombardier filloi studimet në 1991 në projektin e Global Express, dhe avioni u krijua zyrtarisht në 1993. Fluturimi i parë u zhvillua më 13 tetor 1996.

E-11

USAF në nëntor 2015, katër Global Express pajisur me sistemin e Northrop Grumman së BACN (Battlefield Airborne Communications Node), ose nyje komunikimit ajrore mbi fushëbetejë) si stafetë ajrore në përcaktimin E-11A. (Wikipedia)

sentinel usafl1sentinel usafl2sentinel usafl3

INFORMACION


Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX  &
--------