Gjuhë

Bombardier CRJ-200 Full Pack FSX & P3D

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.1
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 128 MB
 • Shkarkime 28 278
 • krijuar 20-12 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Rikoooo, Mitsushi Yutaka (Project OpenSky), David Hoeffgen (VC), Christoffer Peterson (Tinguj), i përmirësuar nga Simon Kelly
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Më 28 / 05 / 2018: Faleminderit për Simon Kelly (anëtar i Rikoooo) për korrigjimin e peshës, sasinë e karburantit dhe më shumë (modifikimin e file aircraft.cfg) dhe shtimin e një listë kontrolli dhe referencë për këtë shtesë.

Më 25 / 05 / 2018: Modeli 3D - Korrigjimi i aileroneve dhe animacioneve të timonit që nuk ishin të sakta. P3Dv4 - Korrigjimi i numrave të fluturimeve në Aircraft.cfg. Përditësimi i instaluesit automatik.

Ekskluzive Rikoooo Bombardier CRJ-200 me modele amtare 3D për FSX dhe vendas për Prepar3D v4.2 +
Të përfshira me platformën virtuale të ripunuar (Beta version) nga David Hoeffgen.

Withshtë me lejen e Mitsushi Yutaka që Rikoooo konvertoi POSKY CRJ-200 nga FS2004 në dy vendas të rinj FSX / P3D modele që përdorin programet "Model Converter X" dhe "Blender". Modeli përfshin të gjitha animacionet, efektin e ri të lulëzimit, "Emissive MultiplyBlend", "Harta globale e mjedisit si reflektim" dhe "përzierja e shpërndarë nga alfa difuze". Rikoooo gjithashtu krijoi disa textures të bukura të natës dhe një kanal të ri alfa për një efekt reflektimi metalik, të gjitha tekstilet janë konvertuar në format DXT5 për pajtueshmëri të plotë me FSX dhe P3D duke dhënë një normë më të shpejtë të kornizës.

Virtual Cockpit (nga David Hoeffgen) versioni beta:

Kjo është një rishikim i pilotit të parazgjedhur Bombardier CRJ 700 në Microsoft Flight Simulator X.
Të përfshira në këtë paketë me lejen e David Hoeffgen (Faleminderit atij).

Karakteristikat kryesore janë:

1. Mundësia e zbatimit të MFK (Custom BMP for Honeywell FMC by Rikoooo)
2. MFD dhe EICAS mund të konfigurohen individualisht për kapitenin dhe oficerin e parë
3. Efektet e shiut mbi xhamat dhe wipers të punës
4. Sistemet e mbrojtjes së stall dhe mbingarkesë
5. Funksioni i tokës automatike
6. GPWS nga Rob Barendregt
7. Disa korrigjime vizuale dhe animimi
8. Animacionet e shtuara dhe karakteristikat e matjes

Për më shumë informacion lexoni manualin e Virtual Cockpit.

Tingujt e CRJ-200:

Ky paketë gjithashtu ofron tinguj të vërtetë dhe me porosi për CRJ-200 (CF34 Turbofan) nga Christoffer Peterson. Rikoooo gjithashtu shtoi tingujt për njoftimet "Jo pirjen e duhanit" dhe "Seatbelt".

GPWS (Sistemi i Paralajmërimit të Afërsisë së Tokës) janë të përfshira alarme të ndryshme me këtë sistem, duke përfshirë për shembull lartësitë dhe "Minimizimet e afërt", "Terrain Terrain", "Rate sinking" etj.

Riparimet e 32 nga e gjithë bota:

Këtu është lista e të gjitha prishjeve të përfshira në këtë pako: Air France, Air Littoral, Air Canada, Quebecair, UTair, norvegjeze, America West Express të operuara nga Mesa Airlines, Delta Connection Skywest, Lufthansa, Continental Express, Pokemon JAL, (Expressjet), Midwest Connect, Orbit Airlines, Air Service Gabon, Air Uganda, Air Vollga, Ak Bars Aero, Air Nostrum, Armavia, Cimber Air, Kongo Express, Boliviana Rajonale, Rusline, Operacionet Speciale, LynXexpress, United Express (Air Wisconsin), Monarku, Aereotuy.

Shkarkoni pa instaluesin automatik:

Nëse nuk doni një instalues ​​automatik, kjo është një lidhje shkarkimi në versionin ZIP
Shkarko CRJ-200_Full_Pack_Riko_FSX_P3D.zip

Screenshots:
Paneli 2d2d panel22d panel3crj 200 night1crj 200 night3crj 200 view2crj 200 view3crj 200 view4crj 200 view5crj 200 view6crj 200 view7crj 200 view9FMCLartradioVendVC2kaloni fshirëse
 • Autor: Rikoooo, Mitsushi Yutaka (Project OpenSky), David Hoeffgen (VC), Christoffer Peterson (Tinguj), i përmirësuar nga Simon Kelly
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv4P3Dv3P3Dv2P3Dv1FSX-sëFSX
 • Versioni i shtesës1.1
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 128 MB
 • Shkarkime 28 278
 • krijuar 20-12 2017-
 • ndryshuar 14-08 2018-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Autokton FSX dhe / ose P3D
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10.5
 • Shkarko
 • Autor: Rikoooo, Mitsushi Yutaka (Project OpenSky), David Hoeffgen (VC), Christoffer Peterson (Tinguj), i përmirësuar nga Simon Kelly
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium