Gjuhë

Nardi FN-333 Riviera Version 1.0 (Compatible FS2004)

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Vleresim
  (13 vota)
 • Masat 14.3 MB
 • Shkarkime 25 383
 • krijuar 25-12 2007-
 • ndryshuar 28-06 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Mario Noriega
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Ndryshoni regjistrin

Dritarja e pajtueshmërisë 10 + FSX Avulli + P3D v2

I përputhshëm me FSX dhe FS2004. Zgjedhja nga instaluesi. Ky është një italian i vogël amfib hidroavion, të lirë, mundësuar nga një helikë pasme. Ajo mund të tokës në ujë dhe në tokë, e mjaftueshme për të bërë shëtitje të bukur! Cilësia vizuale është e shkëlqyer, nuk ka të vërtetë asgjë të keqe, e brendshme është gjithashtu shumë e bukur. Çdo gjë është modeluar në 3D.

Tingujt duken realiste dhe menjëherë na zhyt në pajisje. Paneli është funksional dhe i plotë.

Mos harroni të lexoni udhëzimet në dosjet e mëposhtme: FN333_check.htm dhe FN333_ref.htm panel_FN333.htm më redme.txt

Specifikimet:

Max. Shpejtësia me S / L: mph 177
Stall Speed ​​(LDG Config..): 68 mph
Speed ​​Cruise (70% PWR): mph 164
Speed ​​Cruise (60% PWR): mph 152
Fuel Konsumi: 11.1 gal / hr
Shërbimi Tavan: 18 500 ft
PËR drejtuar (tokës): 950 ft
PËR drejtuar (uji): 1565 ft
Ulje drejtuar (tokës): 660 ft
Landing drejtuar (uji): 625 ft
milje 625: Varg

INFORMACION

 • i pajtueshëm P3Dv1FSX-sëFSXFS2004
 • Vleresim
  (13 vota)
 • Masat 14.3 MB
 • Shkarkime 25 383
 • krijuar 25-12 2007-
 • ndryshuar 28-06 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • MDL Port-Mbi nuk është i pajtueshëm P3Dv4
 • Shkarko
 • Autori: Mario Noriega
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium