Gjuhë

Nardi FN-333 Riviera Version 1.0 (Compatible FS2004)

HOT
Size 14.3 MB
Downloads 22 706
Krijuar 25-12-2007 21: 12: 59
Ndryshuar 28-06-2015 21: 09: 37
Liçensë freeware i jashtëm
Autori: Mario Noriega
Shkarko Për FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar & FS2004 # Port-Over pa komplet P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Compatibility Window 10 + FSX Steam + P3D v2
Compatible me FSX dhe FS2004. Choice nga installer. Kjo është një italiane e vogël amfib hidroavion, të lirë, mundësuar nga një helikë pasme. Ajo mund të tokës në ujë dhe në tokë, e mjaftueshme për të bërë shëtitje të bukur! Cilësia vizuale është e shkëlqyer, nuk ka të vërtetë asgjë të keqe, e brendshme është gjithashtu shumë e bukur. Çdo gjë është modeluar në 3D.

Tingujt duken realiste dhe menjëherë na zhyt në pajisje. Paneli është funksional dhe i plotë.

Mos harroni të lexoni udhëzimet në dosjet e mëposhtme: FN333_check.htm dhe FN333_ref.htm panel_FN333.htm më redme.txt

Specifikimet:

Max. Shpejtësia me S / L: mph 177
Stall Speed ​​(LDG Config..): 68 mph
Speed ​​Cruise (70% PWR): mph 164
Speed ​​Cruise (60% PWR): mph 152
Fuel Konsumi: 11.1 gal / hr
Shërbimi Tavan: 18 500 ft
PËR drejtuar (tokës): 950 ft
PËR drejtuar (uji): 1565 ft
Ulje drejtuar (tokës): 660 ft
Landing drejtuar (uji): 625 ft
milje 625: Varg
Nardi FN-333 Riviera Version 1.0 (Compatible FS2004) Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë