Gjuhë

F-16 Fighting Falcon FSX & P3D

HOT
Size 76 MB
Downloads 52 735
Krijuar 19-09-2014 02: 00: 00
Ndryshuar 30-05-2015 19: 13: 05
Liçensë freeware i jashtëm
Auto-install: #Installer version 2
Autori: Kirk Olsson
Shkarko Për FSX-SP2 & FSX-Steam & P3D v1. * v2 v3 v4 për t'u testuar # Port-Over pa kompatibil P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Wonderful add-on konvertuar për të punuar të përkryer me FSX dhe P3D, modelimi nga Kirk Olsson është shquar. Ky model (Viper) vjen me textures dhe modelet 22 4. efekt Afterburner dhe të animuar pjesë janë të pranishme, tingujt porosi, mat, kabinë virtuale, HUD, 2D Panel.

Gjeneral Dynamics F-16 Fighting Falcon është një luftëtar Multirole zhvilluar nga Shtetet e Bashkuara gjatë 1970s urdhëruar nga më shumë se vendet 20, e ndërtuar në bazë të licencës në Turqi, Korea e Jugut dhe një grup prej katër vendeve të NATO F-16 në 2013 është luftëtar më i përdorur në botë, sipas një vlerësimi, avioni 2,309 në shërbim në 2012 ose 15% të të gjithë avionëve luftarak në botë. kopje 4 500th u dha në prill 2012 dhe prodhimi pritet të vazhdojë së paku deri 2017 për eksport. (Wikipedia)

119

fluturim të shpejtë:

1. Plotësisht të zgjatur flaps (F8).

2. Aktivizo frenave parkimi dhe të shtyjë mbyt në pushtet të plotë. Mbajeni frenave për sekonda 2-3 (për të ndërtuar pushtet).

3. Lirimin e frenave dhe rrotullohen në nyje 125-135.


Ulje :

1. Ulja shpejtësi të 340 nyje me airbrake (/).

2. Zgjasë flaps të plotë (F8). Rregulluar shpejtësinë me mbyt dhe airbrake për të qëndruar në shpatin kaloj.

3. Qasja pistë rreth nyje 200.

4. Vetëm para pistë në lidhje 165 nyje të zgjeruar airbrake (/), katran hundë deri
dhe rritjen e mbyt të ngadalshëm prejardhje.

5. Pritini mbyt dhe gol mes nyje 145-155.

6. Hold katran pozitiv hundë derisa shpejtësia është reduktuar në mes nyje 130-140.
Pastaj ngadalë ulë hundën dhe të aplikojnë frenave mes nyje 100-120.
F-16 Fighting Falcon FSX & P3D Shkarko

Related Shkarkime

Gjuhë