Gjuhë

Sardenja Complete Photorealistic Pack FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 524 MB
 • Shkarkime 29 252
 • krijuar 28-11 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Gianfranco Rosa
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Kjo e bukur foto-realiste pamje mbulon të gjithë Sardenjës, jo duke përfshirë ishujt e vegjël. Pavarësisht nga madhësia e madhe e peizazh, shkalla frame është shumë miqësore në FS2004, që do të thotë se simulator nuk do të ngadalësuar.

Përfshin rrjetë e plotë të Sardenjës, autogen për qytetet pëlqen Cagliari, Alghero dhe Arbatax plus pistat për Torre Foghe dhe Perdasdefogu.

Peizazh i plotë përfshijnë fusha e mëposhtme: Alghero, Arbatax, Cagliari, Iglesias, Olbia, Oristano, Nuoro. Sardenja është ishulli i dytë më i madh në detin Mesdhe (pas Sicilia dhe para Qipro) dhe një rajon autonom i Italisë. Masat më të afërt e tokës janë (akrepave të orës nga veriu) në ishullin e Korsikë, Gadishullin italian, Sicili, Tunizi, ishujt Balearic dhe Provence. Rajoni ka kapitalin e saj në qytetin e saj të madh, Cagliari, dhe është i ndarë në tetë provinca. Të gjitha gjuhët lokale (Sardenjë, Sassarese, Gallurese, Catalan Algherese dhe Tabarchino) gëzojnë "dinjitet të barabartë" me italiane secila në territorin në fjalë nga një ligj rajonal (Wikipedia).

Cagliari

Foce del Temo e città di Bosa

Lago Omodeo

Massiccio del Gennargentu

Oristano

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (0 vota)
 • Masat 524 MB
 • Shkarkime 29 252
 • krijuar 28-11 2013-
 • ndryshuar 30-05 2015-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Shkarko
 • Autori: Gianfranco Rosa
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium