Gjuhë

Sukhoi Su-31 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 9 MB
 • Shkarkime 5 566
 • krijuar 05-07-2006
 • ndryshuar 04-08-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Don Halcom
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Aircraft për fluturues ekstreme. Sukhoi Su-31, mund të shkoni të shpejtë, është e destinuar për demonstrata dhe trajnime. Warning: ky avion kërkon një pilot shumë i aftë! Modeli i bërë shumë mirë. Brendshme është shumë modest. Avioni qëllim për të bërë Air Trego për exemple në një seancë multipayers.
Sukhoi Su-31 është një avion rus vetme motor aerobatic projektuar nga Sukhoi si të lehta dhe më të fuqishme Sukhoi Su-29.

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (6 vota)
 • Masat 9 MB
 • Shkarkime 5 566
 • krijuar 05-07-2006
 • ndryshuar 04-08-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Don Halcom
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------