Gjuhë

LET L-410 Turbolet UVP-T FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 20 MB
 • Shkarkime 9 816
 • krijuar 16-08-2006
 • ndryshuar 04-08-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Bence Benedek & Tibor Kókai (Pannon Wings Design Team)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
jet e biznesit të vogël. fluturimit shumë të këndshme. Në dispozicion në dy liveries, të plotë dhe të thjeshtë VC. Modifikuar tingujt dhe më realiste. Avioni bukur në FS9.

LET L-410 Turbolet është një avion transporti turbohelikë e mandateve 19 projektuar dhe ndërtuar nga kompania çeke Le Kunovice. Ajo është ndërtuar në kopje 1100 që e bëri atë një turbohelikë me 19 vende më të përdorur në botë.
 • Autor: Bence Benedek & Tibor Kókai (Pannon Wings Design Team)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (7 vota)
 • Masat 20 MB
 • Shkarkime 9 816
 • krijuar 16-08-2006
 • ndryshuar 04-08-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autor: Bence Benedek & Tibor Kókai (Pannon Wings Design Team)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------