Gjuhë

Komandanti Aero AC 500 Cargo FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 12.8 MB
 • Shkarkime 12 092
 • krijuar 24-05 2006-
 • ndryshuar 16-10 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Milton Shupe, Barry Collman, Chris Haag, Jim Metze
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
avion Very nice me tingujt shtesë. Përfshin disa liveries. version të pastër ose të mbuluar me njolla! A duhet të ketë për FS2004

Komandanti Aero është emri gjenerik i një linjë të motorëve binjake amerikane aeroplanë të biznesit të zhvilluar nga Ted R. Smith () (1906-1976) dhe e ndërtuar në mes të 1948 dhe 1985 nga kompania Komandanti Aero dhe pastaj nga dy prodhues të tjerë amerikanë që kanë marrë këtë kompani.
 • Autori: Milton Shupe, Barry Collman, Chris Haag, Jim Metze
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (11 vota)
 • Masat 12.8 MB
 • Shkarkime 12 092
 • krijuar 24-05 2006-
 • ndryshuar 16-10 2013-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Milton Shupe, Barry Collman, Chris Haag, Jim Metze
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium