Gjuhë

Stratojet Merlin FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 12.05 MB
 • Shkarkime 6 519
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 13-07 2012-
 • Liçensë freeware i
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Avion de Eugene Heyart. Sons de David C. Copley Regjistrimi i provës së regjistrimit d'un réel moteur d'Allison V-1710 V12
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
La Stratojet Merlin është një "imagjinar" original avionit nga hartimin e saj. Mundësuar nga dy turbo 2000 hp Allison V-1710 V12. Merlin është shumë e shpejtë, ka manovrimit të shkëlqyer dhe është e lehtë për të fluturuar në FS2004, kabinë dinamike virtual, liveries 5, textures reflektuese, duke hapur individualitet dhe gji motor dyer, pjesë të plotë lëvizin, panel me shumë mat me porosi efekte, piloti, pasagjerë. Custom tingëllon.
 • Autori: Avion de Eugene Heyart. Sons de David C. Copley Regjistrimi i provës së regjistrimit d'un réel moteur d'Allison V-1710 V12
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (10 vota)
 • Masat 12.05 MB
 • Shkarkime 6 519
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 13-07 2012-
 • Liçensë freeware i
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Shkarko
 • Autori: Avion de Eugene Heyart. Sons de David C. Copley Regjistrimi i provës së regjistrimit d'un réel moteur d'Allison V-1710 V12
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium