Gjuhë

Fairchild Air Qyteti Metroliner III FS2004 Passenger

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 17.6 MB
 • Shkarkime 6 393
 • krijuar 26-10-2005
 • ndryshuar 13-07-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Ribotoni nga S. Schaeffer & ZiggyFsims, Model & Panel nga NZL-Design, Tinguj nga prosnd22 (T-Props)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Ky version i Metroliner III vjen nga Gjermania.

bërë mirë dhe aeroplanë të shkëlqyera me animacione dhe zë me cilësi të lartë. Për të shkarkuar ! Fairchild Swearingen Metroliner ose Fairchild Aerospace Metro është një avion 19-vendesh me dy turbohelikë prodhuar fillimisht nga Swearingen dhe më vonë nga Fairchild në një fabrikë në San Antonio, Texas, Shtetet E Bashkuara.
 • Autori: Ribotoni nga S. Schaeffer & ZiggyFsims, Model & Panel nga NZL-Design, Tinguj nga prosnd22 (T-Props)
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (5 vota)
 • Masat 17.6 MB
 • Shkarkime 6 393
 • krijuar 26-10-2005
 • ndryshuar 13-07-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Ribotoni nga S. Schaeffer & ZiggyFsims, Model & Panel nga NZL-Design, Tinguj nga prosnd22 (T-Props)
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------