Gjuhë

McDonnell Douglas MD-11 Swiss FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (18 vota)
 • Masat 31.2 MB
 • Shkarkime 13 911
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 13-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Groupe IFDG, paneli i Alain Capt
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Versioni i plotë me zërat e ekuipazhit, të arkëtar i anijes, instrumentet dhe makina. instalimi automatik që ju kursen 1h në krahasim me një instalim manual. Në directory e shtesës, ju do të gjeni një pjesë të vogël të software që ju lejon të konfiguroni hapësirën e avionit (së pari, biznesi, ekonomia, ngarkesave).

Ky avion është cilësi shumë të lartë për sa i përket grafike teknike dhe (IFDG).

Shumë tinguj janë shtuar në kabina për të rritur realizëm, siç është pritë e vogël e muzikës për pasagjerët.

A duhet!
 • Autori: Groupe IFDG, paneli i Alain Capt
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (18 vota)
 • Masat 31.2 MB
 • Shkarkime 13 911
 • krijuar 26-10 2005-
 • ndryshuar 13-07 2012-
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autori: Groupe IFDG, paneli i Alain Capt
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium