Gjuhë

Piaggio PD-808RM V2.2 FS2004

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 26.7 MB
 • Shkarkime 7 699
 • krijuar 30-01-2009
 • ndryshuar 24-02-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004
 • Shkarko
 • Autori:
 • Mario Noriega i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Përditësuar më 24 / 02 / 2013: Version 2.2
Simulimi i plotë i Piaggio PD-808 për FS2004 (Kliko këtu për FSX version). Përfshiu një sistem realist dhe menaxhim të avancuar të motorit. Modeli përmban një kabinë virtuale 3D dhe panelin 2D. Tinguj janë të mirë.

Modeli në natyrë ka të gjitha animacionet e nevojshme dhe më shumë! Ndriçimi i plotë i natës, tre textures, përfshirë një botim të veçantë të "Batman".
Ana grafike, ky avion është bërë shumë mirë, një add-on e rrallë që duhet të posedojë.
Vini re se një dokumentacion shumë të mirë English është përfshirë.

Prodhuesi: Piaggio
Ndërtues: Piaggio

INFORMACIONET E FILEVE

 • Vleresim
  (3 vota)
 • Masat 26.7 MB
 • Shkarkime 7 699
 • krijuar 30-01-2009
 • ndryshuar 24-02-2013
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 2
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004
 • Shkarko
 • Autori:
 • Mario Noriega i jashtëm
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

04-07-2020Edgley Optica FSX & P3D
--------
03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------