Gjuhë

Dassault Falcon 7X për FS2004

INFORMACIONET E FILEVE

Për FSX versioni i pajtueshëm Kliko këtu

Falcon 7X është anije jet biznesit nga Dassault. Ajo mund të mbajnë deri në 12 pasagjerë në shpejtësi deri në Mach 0.81 dhe një sërë 6000 km. Kjo është një e vërtetë jet ndërkontinentale të biznesit. Paketa e plotë për panelin FS2004 dhe QV zakonit tingujve nga Aaron gaboj. Model përfshirë 3D taksi me vende 8, brendshme luksoze. dokumentuar plotësisht me një liste kontrolli dhe referencës tavolina. Mos e humb atë !

INFORMACIONET E FILEVE


Përditësuar fundit

04-07-2020Edgley Optica FSX  &  P3D
--------
03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX  &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX  &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------