Gjuhë

Socata TB10 Tobago Full Package FS2004

INFORMACION

Për FSX versioni i pajtueshëm Kliko këtu

Përfshirë Dinamik QV me Custom vlerëson dhe Sound për FS2004. Gama e Socata TB ishte konceptuar në mesin e 1970s për të zëvendësuar plakjes Morane-Saulnier Rallye. Ata janë avion të lehta për të udhëtimit të kohës së lirë ose të biznesit.

TB-10 Tobago avioni është një klub civile fluturues, projektuar dhe bërë për fluturim drejtë. Ajo ka një Lycoming O-360 me 180 hp, një tren dhe një helikë katran fikse, të cilat lejojnë një shpejtësi maksimale dalje në det të 127 kts (235 km / h).

INFORMACION