Gjuhë

Dassault Mercure 100 FS2004

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 20 MB
 • Shkarkime 13 738
 • krijuar 03-09-2006
 • ndryshuar 24-12-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Andreas Jaros, Konstantin Prokopiu, Hiroyuki Toyohara, Paul Golding
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
avion Dassault Mercure. Një aeroplan shumë të mirë me të gjitha instrumentet. panel të plotë. Choice nga 5 repaints.

Dassault Mercure 100 është një avion prodhuar nga prodhuesi avionit Dassault. Midis 1973 dhe 1980, studimet e tregut tregojnë ekzistencën e një treg potencial prej avionëve 1,500 shkurtër ngarkesë 130 për 150 pasagjerë. Programi Mercury më pas u krijua zyrtarisht në prill 1969.
 • Autor: Andreas Jaros, Konstantin Prokopiu, Hiroyuki Toyohara, Paul Golding
 • Shkarko

INFORMACION

 • i pajtueshëm FS2004
 • Vleresim
  (8 vota)
 • Masat 20 MB
 • Shkarkime 13 738
 • krijuar 03-09-2006
 • ndryshuar 24-12-2012
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC Paneli i 2D vetëm
 • Shkarko
 • Autor: Andreas Jaros, Konstantin Prokopiu, Hiroyuki Toyohara, Paul Golding
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

02-03-2020Boeing 737-MAX8 Multi-Livery FSX &
--------