Gjuhë

Ilyushin Il-76 MD FS2004

INFORMACIONET E FILEVE

 • Add-on version2
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 248 MB
 • Shkarkime 6 159
 • krijuar 28-03-2017
 • ndryshuar 03-04-2017
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004
 • Shkarko
 • Autori:
 • Ilya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis Urban
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium
Këtu është një MD Ilyushin Il-76 për FS2004 të cilësisë shumë të lartë, kabinë virtual modeluar plotësisht me mat në 3D dhe textures HD, një punë të shquar! paketë të plotë.

Për një version edhe më të plotë për FSX Kliko këtu

Në këtë moment, nuk ka asnjë dokumentacion tjetër përveç një në rusisht që ju mund ta shkarkoni këtu Manual335-Il76.zip (25.8 MB).

(Emri NATO raportimi: Candid) The Ilyushin Il-76 është një multi-qëllim katër-motor turbofan airlifter strategjik projektuar nga byroja e projektimit Ilyushin të Bashkimit Sovjetik. Ajo ishte planifikuar fillimisht si një anije mallrash komerciale në 1967, si një zëvendësim për Antonov An-12. Ajo është projektuar për të ofruar makineri të rënda për të, zonat e thella shërbyer dobët. versionet ushtarake të Il-76 janë përdorur gjerësisht në Evropë, Azi dhe Afrikë, duke përfshirë përdorimin si një cisternë ajrore karburanti apo qendër e komandës.

IL-76 ka parë të shërbimit të gjerë si një anije mallrash komerciale për ngarkesave luftoj-dorëzuar, sidomos për artikuj outsized ose të rënda që nuk kanë mundësi të kryhen ndryshe. Ajo ka qenë përdorur edhe si një transport reagimit emergjent për evakuime civile, si dhe për ndihmën humanitare dhe ndihmën në raste fatkeqësish në mbarë botën. Për shkak të aftësisë së saj për të vepruar nga pistat pashtruara, ajo ka qenë e dobishme në zonat e pazhvilluara. modele të specializuara gjithashtu janë prodhuar për zjarrfikje ajrore dhe trajnim zero-G. (Wikipedia)

fsx 2017 03 28 13 55 43 44fsx 2017 03 28 14 06 05 83fsx 2017 03 28 14 06 19 76fsx 2017 03 28 14 07 55 75fsx 2017 03 28 14 08 19 85fsx 2017 03 28 14 08 49 78fsx 2017 03 28 14 08 57 84
 • Autor: Ilya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis Urban
 • Shkarko

INFORMACIONET E FILEVE

 • Add-on version2
 • Vleresim
  (2 vota)
 • Masat 248 MB
 • Shkarkime 6 159
 • krijuar 28-03-2017
 • ndryshuar 03-04-2017
 • Liçensë freeware i jashtëm
 • VC 3D Virtual Cockpit
 • Auto-install Versioni i instaluesit 10
 • Lista e përputhshmërisë:
  • Simulator Microsoft i Fluturimit 2004
 • Shkarko
 • Autori:
 • Ilya Kulikov (Monumentum), Kirill Konovalov, Denis Urban
 • Asnjë virus i garantuar nga
  ImunifyAV Premium

Përditësuar fundit

04-07-2020Edgley Optica FSX & P3D
--------
03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------