Gjuhë

Beechcraft T-34C Turbo Mentor FS2004

INFORMACIONET E FILEVE

kjo add-on është vetëm për FS2004.
Është avioni i plotë ALPHASIM T-34C, por me module të modifikuara 2D dhe VC, airfile, aircraft.cfg, dhe me funksione të sistemit dhe module të dështimit.

Planifikimi i panelit dhe funksionalitetet e sistemit janë përmirësuar ndjeshëm, pjesërisht me vlerësimet me porosi dhe pasqyrojnë informacionin që gjendet në manualin e familjarizimit NATOPS T-34C P-307_wch3.pdf.

Gjithashtu është ndryshuar flamuri i avionit dhe avioni.cfg për të rregulluar disa parametra dhe performancën e avionëve më afër të dhënave reale të botës. Përveç kësaj, modulet e dështimit të rastit dhe të pilotëve janë ngulitur në matësat.

Fs9 2017 07 05 12 08 23 79

INFORMACIONET E FILEVE


Përditësuar fundit

04-07-2020Edgley Optica FSX  &  P3D
--------
03-06-2020Embraer ERJ 135 Multi-jetësor FSX  &
--------
02-06-2020Embraer ERJ 145 Multi-jetësor FSX  &
--------
02-06-2020Boeing 757-200 Donald Trump (Trump
--------